Specialista pojištění vozidel a majetku

V iPov nás pojišťování baví a věnujeme hodně energie tomu, abychom klientovi poskytli kompletní službu, ke které se rád vrací. Ať už je to hledání sympatické ceny za co nejlepší pojistné krytí, pohlídání plateb, kontrola cen v dalších obdobích nebo administrativní servis. Přibývající zákazníci jsou důkazem, že to neděláme špatně. Těšíme se na spolupráci se stejně naladěným parťákem, který rád vymění nekonečné navolávání a hledání klientů za skutečné pojišťování.

Co Vás čeká:

  • vyřizování příchozích poptávek pojištění, kalkulace a sjednávání nových pojistných smluv;
  • pečlivý servis sjednaných smluv, pravidelná kontrola a přepočet cen pojistného;
  • péče o naše zákazníky, nevoláme leady ani „studené“ kontakty;
  • jednání s klienty telefonické, písemné i osobní;
  • kancelář v Praze – Horních Počernicích;
  • malá parta kolegů, kteří Vám pomohou se rychle zorientovat;
  • po zapracování možnost částečného home office nebo plovoucí pracovní doby;
  • práce na IČO;
  • odměna skládající se z fixní a pohyblivé části.

Hledáme kolegu/kolegyni, který/á:

  • rád/a hledá nejlepší řešení, pojišťování ho/ji zajímá a baví;
  • o klienty se stará s maximální péčí a těší ho/ji, že se s důvěrou vrací;
  • s přehledem zvládne reálné i virtuální fronty klientů i drnčící telefon;
  • skvěle vládne češtinou slovem i písmem;
  • vyhovuje mu prostředí menší firmy, kde jsou si všichni oporou;
  • je spolehlivý/á, pečlivý/á, soutěživý/á a nezkazí žádnou legraci;
  • má minimálně středoškolské vzdělání s maturitou;
  • má prokazatelnou zkušenost s pojišťováním (zkouška odborné způsobilosti).

Čím Vám uděláme radost:

  • motivačním ohodnocením závislým na výkonu;
  • zároveň jistou odměnou podle odpracovaných hodin;
  • možností stát se vyhledávaným a respektovaným specialistou pojištění;
  • vlídnou, vstřícnou a přátelskou atmosférou malé rodinné firmy;
  • prostředím, kde se navzájem respektujeme a podporujeme;
  • umíme pracovat i z domova nebo přizpůsobit pracovní dobu;
  • pracujeme i v době pandemie;
  •  a skoro bezednou zásobou dobré kávy.

Váš iPov Group s.r.o.

Firma: iPov Group s.r.o.

Kontakt: Hana ŠETKOVÁ
Náchodská 615/138
193 00 Praha 9

Telefon: 602553948

E-mail: hana.setkova@ipov.cz

Místo práce: Praha 9 Horní Počernice

Typ úvazku: IČO

Plat: 27000 - 50000 Kč/měsíc

Osobní údaje

Kontaktní údaje

Komentáře a přílohy

Životopis *